כפר סבא דיגיטל

כפר סבא דיגיטל

סושי כפר סבא

מחפשים מסעדת סושי בכפר סבא, לשבת עם המשפחה חברים ואפילו לצאת לדייט? בעמוד הזה תוכלו למצוא את רוב הסושיות בכפר סבא ולקבל מידע עליהם

קרניבורגר נתיבות
פיצה סחבק נתיבות

מאור דיגיטל

מאור דיגיטל הינו משרד הנותן שירותים בדיגיטל, מתמחים בניהול קמפיינים חכמים בפייסבוק ואינסטגרם.

כתבות על סושי בכפר סבא

סושי כפר סבא
סושי כפר סבא
משלוחי סושי כפר סבא
משלוחי סושי כפר סבא
מסעדת סושי מומלצת בכפר סבא
מסעדת סושי מומלצת בכפר סבא

לכל הכתבות בנושא סושי >>

מחירי סושי בכפר סבא

  • קומבו 24 יחידות 170 - 250 ₪
  • רול 6 יחידות 25 - 75 ₪
  • רול 8 יחידות 55 - 100 ₪

למחירון המלא בנושא סושי >>

מידע על סושי בכפר סבא

סושי כפר סבא

אוהבים לאכול אוכל רחוב, אוכל מהיר? אולי אתם בכלל אוהבים לבשל בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל מסעדות הסושי הכי שוות של כפר סבא.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

סושי מומלץ בכפר סבא

מסעדת סושי בכפר סבא שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת סושי מומלצת בכפר סבא לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת סושי מומלצת היא סושיה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה סושי בכפר סבא?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות סושי בעיר כפר סבא שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות סושי בכפר סבא.. ישנם המון מסעדות סושי, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת סושי בכפר סבא אמורה לעלות בין 70 ל 150 ₪. באופן כללי מחירי סושיות בכפר סבא לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי אוכל בכפר סבא

לכל סושי בפורטל העסקים של כפר סבא דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדת הסושי ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

Scroll to Top
כפר סבא דיגיטל