כפר סבא דיגיטל

כפר סבא דיגיטל

פלאפל כפר סבא

פלאפל בכפר סבא הוא אחד המאכלים שכולם אוהבים לאכול. יש הרבה מסעדות פלאפל בכפר סבא המציעות סוגים שונים של פלאפלים ועוד מנות מיוחדות.

קרניבורגר נתיבות
פיצה סחבק נתיבות

מאור דיגיטל

מאור דיגיטל הינו משרד הנותן שירותים בדיגיטל, מתמחים בניהול קמפיינים חכמים בפייסבוק ואינסטגרם.

כתבות על פלאפל בכפר סבא

פלאפל כפר סבא - המלצות
פלאפל כפר סבא - המלצות
איך להכין פלאפל
פלאפל מומלץ בכפר סבא
פלאפל מומלץ בכפר סבא

לכל הכתבות בנושא פלאפל ברחובות >>

מחירי פלאפל בכפר סבא

  • מנת פלאפל בפיתה ₪15
  • מנת פלאפל בבאגט ₪25
  • צלחת פלאפל ₪35

למחירון המלא פלאפל >>

מידע על פלאפל בכפר סבא

פלאפל בכפר סבא

אוהבים לאכול פלאפל, אוכל מהיר? אולי אתם בכלל אוהבים לבשל בבית..  ואולי בא לכם רק משהו זריז ומשביע באמצע יום עבודה? ריכזנו עבורכם את כל הפלאפלים  הכי שווים של כפר סבא.

כולנו יודעים להכין אוכל בבית ואפילו אולי שרפנו מטבח או שניים, אבל אין כמו החוויה של לשבת אחרי יום עבודה ארוך עם החברים, או בת הזוג במסעדה שאתה אוהב, ולקבל פינוק עד השולחן, הפינוק שבעובדה שלא צריך לבשל או לנקות את המטבח, ושיש מישהו שמגיש לך את האוכל, מעצימה את חווית הישיבה במסעדה וכל אלה הופכים לחוויה אחת מושלמת.

פלאפל מומלץ בכפר סבא

מסעדת פלאפל בכפר סבא שמכבדת את עצמה צריכה להיות נקייה ומסודרת, ושהשרות בה יהיה יוצא מן הכלל, מסעדת פלאפל מומלצת בכפר סבא לא חייבת להיות מסעדת בוטיק שמגישה רק מאכלי יוקרה: מסעדת פלאפל מומלצת היא מסעדה שהלקוחות נהנים לשהות ולאכול בה, וכך הם ממליצים לחברים ולקרובי המשפחה על השירות הטוב שקיבלו.

כמה עולה פלאפל בכפר סבא?

כיום עם כל כך הרבה מסעדות בעיר כפר סבא שרק גדלה ומתפתחת, נפתחות עוד ועוד מסעדות פלאפל בכפר סבא.. ישנם המון מסעדות פלאפל, ולכן המחיר משתנה ממסעדה למסעדה, המחיר במסעדת פלאפל בכפר סבא אמורה לעלות בין 10 ל 50 ₪. באופן כללי מחירי פלאפל בכפר סבא לא יקרות כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים במסעדה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים ממסעדה למסעדה.

משלוחי פלאפל בכפר סבא

לכל פלאפל בפורטל העסקים של כפר סבא דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור המסעדה, שעות פתיחה, טלפון של המסעדה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר למסעדה ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים

Scroll to Top
כפר סבא דיגיטל